O Firmie

WebMedica jest firmą realizującą projekty informatyczne z zakresu medycyny, farmacji oraz zdrowia publicznego.

Projekty WebMedica realizowane są zawsze z myślą o szerzeniu wiedzy o zdrowiu dla szerokiego grona odbiorców. Serwisy, których utrzymaniem zajmujemy się są przygotowane z naciskiem na prostotę i intuicyjność ich użytkowania. Poprzez dostępność i przejrzystą prezentację informacji nasze serwisy podnoszą świadomość społeczną z tematyki szeroko pojętej medycyny i wiedzy o zdrowiu. Są popularnymi i często odwiedzanymi witrynami polskiego internetu.

WebMedica jako pierwsza w Polsce przygotowała portal SprawdzLek.pl o lekach i suplementach dostępnych na rynku polskim. Odbiorcy mogą w prosty i przystępny sposób sprawdzić oraz  zweryfikowane informacje na temat specyfiku dostępnego na rynku. Funkcjonalność serwisu zawiera również możliwość znalezienia podobnych leków oraz przeczytania ulotki leku z podziałem na szczegółowe sekcje. Jest również możliwość dodania oferty cenowej aptek oferujących dany specyfik oraz przychodni lub gabinetów lekarskich gdzie można uzyskać receptę na lek. Przyjazny interfejs serwisu umożliwia szybkie i skuteczne dotarcie do potrzebnej informacji. Jest jednocześnie bardzo skuteczną platformą do publikacji reklam naszych klientów.

Najważniejsze projekty, które są obecnie realizowane i rozwijane można znaleźć w zakładce portfolio.  Zachęcamy do zapoznania się z ich funkcjonalnością i możliwościach nawiązania współpracy.